Pošleme Vám e-mail o každém dopisu i balíku uloženém na poště

Pošťačka Vás nezastihla doma? Informaci o uložení dopisu nebo balíku na poště Vám pošleme e-mailem, takže o zásilce se můžete dozvědět dříve, než otevřete domovní schránku.

Z e-mailu se také dozvíte, jak dlouho budete mít zásilku na své poště uloženou i jaké jsou její otevírací hodiny. Na blížící se konec lhůty pro vyzvednutí Vás pak znovu včas upozorníme dalším e-mailem. S avizováním příchozích zásilek Vám tak už žádný důležitý dopis nebo balík neuteče!

Zákaznická karta

Posílání dopisů i balíků máte levnější

Se Zákaznickou kartou ušetříte při odesílání dopisů, balíků nebo placení SIPO. Stačí, když na poště předložíte svoji Zákaznickou kartu, a sleva bude automaticky započítána do výsledné ceny.

Přehled slev
Zákaznická karta

Už nemusíte vyplňovat podací lístky

Zákaznická karta je vypíše místo Vás! Máte kartu a odesíláte doporučené dopisy nebo balíky? Podací lístky už nepotřebujete! Při odesílání do 10 kusů doporučených dopisů a 5 kusů balíků není nutné vyplňovat žádný podací lístek.

Místo vypisování jen jednoduše ukážete na poště svoji kartu.

Zákaznická karta

Budete vědět, že jsme Vaši zásilku doručili adresátovi

Posíláte doporučený dopis? Potřebujete mít jistotu, že Váš balík si adresát v pořádku převzal? Zákaznická karta Vám vždy napíše e-mail, že zásilka dorazila k adresátovi.

Zákaznická karta

Dostanete slevy u našich partnerů

Zákaznická karta Vám přinese hromadu odměn! Se svojí kartou můžete čerpat odměny i slevy u našich partnerů. Průběžně je měníme, levněji tak můžete pořídit například dovolenou, vybavení do domácnosti, wellness služby nebo třeba i knihy. Sledujte naši pravidelnou nabídku!

Všechny odměny
Zákaznická karta

Praktická karta pro firmy i živnostníky

Chodíte často na poštu? Posíláte pravidelně větší množství zásilek? Zákaznická karta Vám umožní odesílat zásilky třeba přímo z kanceláře nebo sníží cenu za některé poštovní služby.

Karta pro firmy
Zákaznická karta