Pošleme Vám e-mail o dopisech i balících uložených na poště

Pošťačka Vás nezastihla doma? Informaci o uložení dopisu nebo balíku na poště Vám pošleme e‑mailem, takže o zásilce se můžete dozvědět dříve, než otevřete domovní schránku.

Z e‑mailu se také dozvíte, jak dlouho budete mít zásilku na své poště uloženou i jaké jsou její otevírací hodiny. Na blížící se konec lhůty pro vyzvednutí Vás pak znovu včas upozorníme dalším e‑mailem. S avizováním příchozích zásilek Vám tak už žádný důležitý dopis nebo balík neuteče!

Zákaznická karta

Posílání dopisů i balíků máte levnější

Se Zákaznickou kartou ušetříte při odesílání dopisů, balíků nebo placení SIPO. Stačí, když na poště předložíte svoji Zákaznickou kartu, a sleva bude automaticky započítána do výsledné ceny.

Přehled slev
Zákaznická karta

Už nemusíte vyplňovat podací lístky

Zákaznická karta je vypíše místo Vás! Máte kartu a odesíláte doporučené dopisy nebo balíky? Podací lístky už nepotřebujete! Při odesílání do 10 kusů doporučených dopisů a 5 kusů balíků není nutné vyplňovat žádný podací lístek.

Místo vypisování jen jednoduše ukážete na poště svoji kartu.

Zákaznická karta

Zákaznická karta v mobilu

Vaši plastovou Zákaznickou kartu si můžete velmi jednoduše nahrát přímo do mobilní aplikace Pošta Online. Díky tomu ji už nemusíte fyzicky nosit a u přepážky pošty můžete předkládat pouze detail karty zobrazený na displeji vašeho telefonu.

Stáhnout aplikaci z App Store Stáhnout aplikaci z Google Play
Zákaznická karta

Budete vědět, že jsme Vaši zásilku doručili adresátovi

Posíláte doporučený dopis? Potřebujete mít jistotu, že Váš balík si adresát v pořádku převzal? Zákaznická karta Vám vždy napíše e-mail, že zásilka dorazila k adresátovi.

Zákaznická karta

Dostanete slevy u našich partnerů

Zákaznická karta Vám přinese hromadu odměn! Se svojí kartou můžete čerpat odměny i slevy u našich partnerů. Průběžně je měníme, levněji tak můžete pořídit například dovolenou, vybavení do domácnosti, wellness služby nebo třeba i knihy. Sledujte naši pravidelnou nabídku!

Všechny odměny
Zákaznická karta

Praktická karta pro firmy i živnostníky

Chodíte často na poštu? Posíláte pravidelně větší množství zásilek? Zákaznická karta Vám umožní odesílat zásilky třeba přímo z kanceláře nebo sníží cenu za některé poštovní služby.

Karta pro firmy
Zákaznická karta