Ušetříte za firemní korespondenci i balíky

Se Zákaznickou kartou můžete ušetřit při odesílání firemní korespondence i balíků. Čím více zásilek zasíláte, tím větší slevu můžete získat. Celková výše slev se odvíjí podle toho, kolik kusů a jaký typ zásilky odesíláte.

Přehled slev
Zákaznická karta

Díky PostBoxu nemusíte nosit dopisy na poštu

Chodili jste až doposud s každým dopisem na poštu? Tomu je konec, nyní bude pošťák chodit k Vám! Přímo do firmy Vám umístíme přenosnou poštovní schránku PostBox a doručovatel z ní bude pravidelně vybírat firemní korespondenci, kterou chcete poslat.

Jak to funguje
Zákaznická karta

Nemusíte vyplňovat podací lístky ani výkazy

Máte Zákaznickou kartu a odesíláte až 10 dopisů nebo 5 balíků? Podací lístky už nepotřebujete! Místo zdlouhavého vypisování dekádních výkazů jen předložíte svoji kartu.

Zákaznická karta

Informace k odeslaným zásilkám dostanete přímo do e-mailu

Chcete vědět, zda byla Vaše zásilka doručena nebo zda byl adresát nezastižen, či dokonce odmítl zásilku převzít? Se Zákaznickou kartou se všechny tyto důležité informace dozvíte z e-mailu. Máte P. O. Box? Zažádejte si k němu o elektronické avizování. Pro poštu budete moci vyrazit ve chvíli, kdy Vám zašleme avízo o jejím uložení.

Zákaznická karta

Jak kartu získat a používat?

Objednat si ji můžete přímo na tomto webu. Přijetí žádosti Vám potvrdíme e-mailem a Zákaznickou kartu Vám do firmy následně doručíme do 10 pracovních dnů od jejího objednání.

Praktické informace
Zákaznická karta